Sekretet e mendjes milionere

T. Harv Eker A-003535

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër të mëson se si të zotërosh lojën e brendshme të parave: Mendo si i pasur që të bëhesh i tillë.

More details

996 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs & Artini
ISBN9789951690232

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

More info

"Për pesë minuta jam në gjendje ta parashikoj të ardhmen tënde financiare për gjithë jetën! Si? Duke identifikuar prototipin tënd personal të parave dhe suksesit."

Thanë për librin:

Në këtë libër që të transformon jetën, do të mësosh si të identifikosh e të ndreqësh prototipin tënd të parave dhe të shtosh të ardhurat në mënyrë të ndjeshme. Lexoje dhe u bëfsh i pasur!
"Sekretet e Mendjes Milionere" shpjegon pse disa njerëz janë të destinuar të jenë të pasur, ndërsa të tjerët të rropaten gjithë jetën. Nëse doni t'i mësoni arsyet, lexojeni këtë libër!"

Robert G. Allen, autori i Rryrnave të shumëfishta të të ardhurave.

"Ky është libri më i fuqishëm, bindës dhe praktik, që keni lexuar ndonjëherë në lidhje me paratë. Ai përmban plot ide, zbulime dhe strategji që do t'ju ndryshojnë përgjithmonë mënyrën e të menduarit dhe rezultatet."

Brian Tracy, autori i "Të bëhesh i pasur sipas mënyrës tënde".

"Ende po heq keq për para? Mbase për faj të prototipit tënd financiar? Lexoje këtë libër dhe shih se cfare transformimesh rrënjësore do të pësosh!"

John Gray, autori i Meshkujt vijnë nga Marsi, femrat figa Afërdita.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages202
ISBN9789951690232
Shtëpia botueseElta Bs & Artini
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka