Shitjet ne biznes sipas Brian Tracy dhe Vasil Nacit – set me 2 libra

Grup autorësh SET0047

New product

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2019

1 620 Lekë

-10%

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë