Imam Maturidiu dhe akaidi I tij Shiko më të madhe

Imam Maturidiu dhe akaidi I tij

Nexhat Ibrahimi LOG0241

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një studim mjaft serioz mbi dijetarin e madh Imam Maturidiu. Një vepër, e cila sjell edhe shumë informacione sa interesante aq edhe të nevojshme për çdo lexues.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588150

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe244
ISBN9789989588150
Viti i Botimit2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri