Hap pas hapi ( per islamin dhe muslimanet) Shiko më të madhe

Hap pas hapi ( per islamin dhe muslimanet)

Nexhat Ibrahimi LOG0180

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo vepër e Nexhatit Ibrahimit ngërthen shkrime, në të cilat ai trajton tematika të ndryshme për Islamin dhe ndjekësit e tij. Në të lexuesi do të gjejë informatcione të bollshme mbi Historikun e zhvillimit të grupimeve politike dhe fetare në Islam. Autori gjithashtu ndalet tek e ardhmja e Islamit dhe në atë se çfarë do ti ofronte Islami botës.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587504

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe368
ISBN9789989587504
Viti i Botimit2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri