Rrefenja e dy qyteteve View larger

Rrefenja e dy qyteteve

Çarls Dikens A-005325

New product

Përshkrim i shkurtër

Çdo ditë shtresat popullore zhyteshin në skamje dhe klasa borgjeze bën të paditurin ... Një histori e trishtë dashurie e ngjizur nën hijen e gijotinës ... Në këtë kryevepër botërore të Dikensit, do të njiheni me tmerrin, terrorin dhe fytyrën e akullt të vdekjes përgjatë ditëve te Revolucionit Francez dhe krahas kësaj, do të ndjeni forcën e dashurisë, sakrificës dhe të së vërtetës

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608095

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages310
ISBN9789995608095
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdlira LLUKAÇAJ
RomanSagë&Histori