Oliver Tuisti - Zambaku View larger

Oliver Tuisti - Zambaku

Çarls Dikens A-005310

New product

Përshkrim i shkurtër

Në librin e tij Oliver Tuist, shkrimtari i njohur anglez me famë botërore Çarls Dikens, rrëfen me stilin e tij të hollë historinë e një djaloshi të rritur jetim, i cili megjithë vështirësitë e jetës, arrin të bëjë një jetë të pastër e të dëlirë. Oliver Tuist është një vepër e mrekullueshme në të cilën dalin në pah fuqia e mirësisë, vlerat njerëzore, dashuria, drejtësia, hidhërimi, durimi dhe lumturia; një vepër në të cilën trajtohen tema të cilat ju udhëheqin në jetë

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608064

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages129
ISBN9789995608064
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArjeta DULI