Oliver Tuist Shqip - Anglisht View larger

Oliver Tuist Shqip - Anglisht

Çarls Dikens DA0044

New product

Përshkrim i shkurtër

Një jetim pa mbrojtje, i cili që nga lindja vuan nga trajtimi i keq që I bëjnë dhe tërhiqet në një botë vjedhjesh dhe krimi, kundër vullnetit të tij.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642668

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages69
ISBN9789951642668
Published year2016
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë