Klubi Pikuik vell. 2 View larger

Klubi Pikuik vell. 2

Çarls Dikens FNK0071

New product

Përshkrim i shkurtër

Ardhja e dy vizitorëve dhe hulumtimi i z. Uinkëll dhe i zonjushës së re me çizme me gëzof që pasoi, sipas të gjitha gjasave, do të kishte dalë një ndërprerje tejet e pakëndshme ndaj të qeshurave të forta të të pranishmëve, po të mos kish qenë për harenë e z. Pikuik dhe humorin e shkëlqyer të të zotit të shtëpisë, të cilat i vunë në punë plotësisht për të mirën e përbashkët të të gjithëve.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99956-86-39-0

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pjesë nga libri: Pak nga pak, z. Uinkëll arriti t'ia fitonte zemrën z. Benxhamin Alen, e madje edhe zhvilloi një bisedë miqësore me z. Bob Sojer, të cilin, i gjallëruar nga konjaku, silla dhe muhabeti, dalëngadalë e kaploi qesëndisja

Data sheet

pages465
ISBN978-99956-86-39-0
RedaktoriRexhep Hida
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiKlodian Briçi