Reduced price! Getsbi i madh View larger

Getsbi i madh

Francis Scott Fitzgerald BOT0074

New product

Përshkrim i shkurtër

Vepra që shënoi pikën kulmore në krijimtarinë e F. Scott Fitzgerald. Kjo është historia e Jay Gatsby, një i ri i pashëm dhe i pasur, dhe dashurisë së tij për bukuroshen Daisy. Një përshkrim i mrekullueshëm i periudhës kur, siç e përshkruan “The New York Times”, “xhini ishte pija kombëtare dhe seksi obsesioni i përgjithshëm”.

21 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000613

810 Lekë

-10%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages236
ISBN9789928000613
Shtëpia botueseBota Shqiptare
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiStavri Pone