Politike dhe letersi: Paradigma Gramsci Shiko më të madhe

Politike dhe letersi: Paradigma Gramsci

Arshi Pipa SP0066

Libër i ri

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928465535

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe517
ISBN9789928465535
Titulli origjinalPolitics and Literature: The Gramsci Paradigm
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë