Brenga dashurie View larger

Brenga dashurie

Mihallaq Qilleri BOT0044

New product

Përshkrim i shkurtër Mihallaq Qilleri është ndër shkrimtarët që vazhdon traditën e shkrimit të prozës së shkurtër, që nga koha e realizimit socialist deri në ditët tona, duke dëshmuar sakrifica dhe vlera të spikatura narrative, artistike...

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9879995611361

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages196
ISBN9879995611361
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë