Te zhvillojme aftesite e buta

Grup autorësh SET0169

New product

Përshkrim i shkurtër

Sot aftesite e buta kane nje rol te jashtezakonshem ne pershtatjen me mjedisin, ne rritjen e qellimeve dhe realizimin e objektivave te perditshme ne cdo profesion. Ne kemi zgjedhur ne kete set dy libra te shkruar se fundi per procesin e te menduarit dhe te rimenduarit.  

More details

1208 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 340 Lekë

-10%

2 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra permban:

“Zëri në kokën tonë” nga Ethan Kross

https://bukinist.al/sq/motivim-dhe-zhvillim/14943-zeri-ne-koken-tone.html

Nje psikolog, fitues i disa cmimeve, zbulon fuqine e shprehur te zerit qe kemi brenda vetes dhe na tregon se si ta perdorim per te mposhtur ankthin per te permiresuar shendetin fizik dhe mendor dhe per te forcuar marredheniet me te tjeret. Mbushur me argumente brilante, kërkime serioze dhe histori bindëse, ky libër na jep fuqinë për të ndryshuar bisedën më të rëndësishme që bëjmë çdo ditë: atë me veten tonë.

 

“Mendohu përsëri” nga Adam Grant

https://bukinist.al/sq/motivim-dhe-zhvillim/15085-mendohu-perseri.html

Në një botë që ndryshon në mënyrë të rrufsheshme është tejet kritike që të rimendojmë për ato gjëra që kemi bërë, - pra të mësojmë nga ajo që kemi bërë gabim dhe të ecim përpara duke përmirësuar veten tonë. Këtë sekret na e mëson mjeshtrisht autori, Adam Grant në këtë bestseller absolut të kohës tonë

Data sheet

Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1