I ri Cmim i reduktuar! Te zhvillojme aftesite e buta Shiko më të madhe

Te zhvillojme aftesite e buta

Grup autorësh SET0169

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sot aftesite e buta kane nje rol te jashtezakonshem ne pershtatjen me mjedisin, ne rritjen e qellimeve dhe realizimin e objektivave te perditshme ne cdo profesion. Ne kemi zgjedhur ne kete set dy libra te shkruar se fundi per procesin e te menduarit dhe te rimenduarit.  

Më shumë detaje

1208 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 340 Lekë

-10%

2 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban:

“Zëri në kokën tonë” nga Ethan Kross

Nje psikolog, fitues i disa cmimeve, zbulon fuqine e shprehur te zerit qe kemi brenda vetes dhe na tregon se si ta perdorim per te mposhtur ankthin per te permiresuar shendetin fizik dhe mendor dhe per te forcuar marredheniet me te tjeret. Mbushur me argumente brilante, kërkime serioze dhe histori bindëse, ky libër na jep fuqinë për të ndryshuar bisedën më të rëndësishme që bëjmë çdo ditë: atë me veten tonë.

 

“Mendohu përsëri” nga Adam Grant

Në një botë që ndryshon në mënyrë të rrufsheshme është tejet kritike që të rimendojmë për ato gjëra që kemi bërë, - pra të mësojmë nga ajo që kemi bërë gabim dhe të ecim përpara duke përmirësuar veten tonë. Këtë sekret na e mëson mjeshtrisht autori, Adam Grant në këtë bestseller absolut të kohës tonë

Të dhëna

Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë