Seria Puno dhe Zbavitu – set

Grup autorësh A-007613

New product

Përshkrim i shkurtër

Seti me tre libra eshte i fokusuar tek njohurite mbi thysat dhe numrat dhjetore, tabelat e shumezimit dhe mbledhjen dhe zbritjen. Keto botime jane bazuar mbi metodat angleze te mesimdhenies dhe kane nje laborator didaktik efikas per ti ndihmuar femijet per te kuptuar keto veprime matematikore. Prania e pazellave dhe lojerat e ndryshme kontribuojne ne kuptueshmerine me te mire te veprimeve matematikore. Keto libra jane per femije te moshes 8-10 vjec.

1100 Items

1 755 Lekë

-10%

1 950 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category: