Business book and mag

Grup autorësh A-007532

New product

Përshkrim i shkurtër

 

Ky set vjen nje kombimin me librin me te fundit per bitcoinin, monedhen virtuale qe po trondit tregjet boterore dhe menyren e perdorimit te parase, si dhe revisten Business Magazine nr. 27, e cila ofron informacione nga bota e sipermarrjes, marketingut, teknologjise, evolucionit digjital, etj.

1100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2021

2 610 Lekë

-10%

2 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
I ri1