Parimet e te berit biznes

Grup autorësh A-007542

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky set me libra te shkruar nga protagoniste me pervoja te jashtezakonshme ne sipermarrje, Ray Dalio dhe Vasil Nacci, vjen si rekomandim per te gjithe njerezit qe duan te mesojne nga pervojat e te tjereve ne drejtimin dhe menaxhimin e biznesit. Parimet i Ray Dalio dhe Rruga jone i Vasil Naccit dhe Alma Bicit jane guida fantastike per te gjithe ata individe qe jetojne ne biznes dhe duan ta kene biznesin si mision te jetes se tyre.

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

3 150 Lekë

-10%

3 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
I ri1