Seria e mendimit dhe filozofise stoike

Grup autorësh A-007551

New product

Përshkrim i shkurtër

Filozofia stoike rikthehet pas shume shekujsh ne vemendjen e lexuesit bashkekohor, jo vetem si menyre e te jetuarit por edhe si mendesi per te sfiduar problemet qe adreson e tashmja. Prandaj, ne kemi bere bashke ne nje set tre autore: Marcus Aurelius, Epictetusin dhe Senecen, te cilet mund te dhurohen bashke ne nje pako:

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
Viti i botimit2021

1 980 Lekë

-10%

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
I ri1