I ri Cmim i reduktuar! Seria e mendimit dhe filozofise stoike Shiko më të madhe

Seria e mendimit dhe filozofise stoike

Grup autorësh A-007551

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Filozofia stoike rikthehet pas shume shekujsh ne vemendjen e lexuesit bashkekohor, jo vetem si menyre e te jetuarit por edhe si mendesi per te sfiduar problemet qe adreson e tashmja. Prandaj, ne kemi bere bashke ne nje set tre autore: Marcus Aurelius, Epictetusin dhe Senecen, te cilet mund te dhurohen bashke ne nje pako.

Më shumë detaje

1111 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva

1 980 Lekë

-10%

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri