Reduced price! Më quajnë Bethoven View larger

Me quajne Bethoven

Grup autorësh BAO0159

New product

Përshkrim i shkurtër

Gjatë jetës sime kompozova nëntë simfoni, gjashtëmbëdhjetë kuartete harqesh, mbi tridhjetë e dy sonata për piano, një operë dhe kompozime të tjera, që do t’i njohim së bashku. Shkrova aq shumë muzikë, saqë duket gati e pamundur të besohet se gjatë pjesës më të madhe të jetës sime unë nuk mund të dëgjoja. Mund ta imagjinoni dot një muzikant që s’dëgjon? Duket e pamundur, apo jo?!

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024428

506 Lekë

-8%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

21 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages64
ISBN9789928024428
Shtëpia botueseAlbas
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiViola Dona