Më quajnë... Leonardo da Vinçi View larger

Me quajne... Leonardo da Vinci

Grup autorësh BAO0157

New product

Përshkrim i shkurtër

Që nga filozofët e deri te poetët, që nga arkitektët e deri te piktorët, që nga mbretërit e papët dhe deri te njerëzit e thjeshtë, të gjithë ndiheshim të aftë për ta ndryshuar botën.

More details

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354435
Viti i botimit2014

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Edhe unë, si bir i kësaj epoke të mrekullueshme, nuk i shpëtova këtij lëvizjeje rrëmbyese. Për këtë pikturova dhe gdhenda skulptura, vizatova e skicova fortesa dhe makina lufte, krijova pajisje për të fluturuar dhe pajisje të tjera të vogla, që do ta bënin më të thjeshtë jetën e njeriut.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages64
ISBN9789292354435
Shtëpia botueseAlbas
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiViola Dona