Enderr dashurie

Danielle Steel FNK0156

New product

Përshkrim i shkurtër

Ngriti kokën që të vështronte sytë e tij të kaltër të errët, që ndriçonin një fytyrë të mirë dhe të dashur, e cila me kalimin e viteve po i pëlqente gjithnjë e më tepër

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99956-86-55-0

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pjesë nga libri: ... Mandej pa e patur mendjen i shkoi nga pas dhe u ulën në një kolltuk pranë dritares, ku për një grimë qëndruan në heshtje, duke vështruar dëborën që binte. Më në fund, Betina ngriti sytë e gjelbër drejt Ivos. Ishte zbehur e tëra, ndërkohë që e vështronte me vëmendje dhe ai e mori dhe e shtrëngoi ngadalë në krahë. Betina nuk kundërshtoi, sikur ta kishte kuptuar se kishte nevojë për Ivon, ashtu si edhe ai për të. Ndjeu shtrëngimin e dridhur të tij tek priste të dëgjonte çfarë do t'i thoshte.

Data sheet

pages400
ISBN978-99956-86-55-0
RedaktoriRexhep Hida
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiXhimi Lazri