Reduced price! Skandal ne pranvere View larger

Skandal ne pranvere

Lisa Kleypas BOT0720

New product

Përshkrim i shkurtër

Kapitulli i fundit i Wallflowers, katër mikesha të pandashme që e kthejnë Londrën viktoriane në ironike, argëtuese dhe pa paragjykime si Nju Jorkun e "Sex and the City"-t.

More details

111069 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005922

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pas tre stinëve zhgënjyese në shoqëri, babai i Dejzit është i prerë: e bija duhet të gjejë një burrë, shumë shpejt. Dhe nëse Dejzi nuk do ta gjejë burrin e ëndrrave të saj, atëherë do të jetë e shtrënguar të martohet me atë që i ati ka zgjedhur për të: Metju Suiftin.

Dejzi është e tmerruar, do të martohej me këdo tjetër përveçse me atë individ të vrazhdë dhe men-djemadh. Por nuk i ka bërë llogaritë me sharmin e padyshueshëm që Metjuja do të përdorë për ta bërë për vete.

Djali shëndetlig dhe ambicioz që kishte njohur është shndërruar në një burrë tërheqës, të pjekur, plot vitalitet. Por pikërisht kur është duke iu dorëzuar pasionit, shpërthen një skandal që rrezikon të shkatërrojë gjithçka...

REVIEWS

"Kjo seri është më e mira që një romancë historike mund të ofrojë. Fatmirësisht për ne, Lisa Kleypas-i ka shumë libra të tjerë, por këto katër romane do të kenë gjithnjë një kuptim të veçantë për mua dhe mezi po pres që t'i rilexoj".

Under the Covers

"Dejzi dhe Metjuja janë një çift i mrekullueshëm. Përmbyllja e denjë e një serie shumë ngacmuese".

All About Romance

"Një lexim i këndshëm. Ky është një roman që duhet ruajtur si thesar!"

Romantic Times

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages348
ISBN9789928005922
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion
I ri1