Cmim i reduktuar! Enderr dashurie Shiko më të madhe

Enderr dashurie

Danielle Steel FNK0156

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ngriti kokën që të vështronte sytë e tij të kaltër të errët, që ndriçonin një fytyrë të mirë dhe të dashur, e cila me kalimin e viteve po i pëlqente gjithnjë e më tepër

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99956-86-55-0

1 020 Lekë

-15%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pjesë nga libri: ... Mandej pa e patur mendjen i shkoi nga pas dhe u ulën në një kolltuk pranë dritares, ku për një grimë qëndruan në heshtje, duke vështruar dëborën që binte. Më në fund, Betina ngriti sytë e gjelbër drejt Ivos. Ishte zbehur e tëra, ndërkohë që e vështronte me vëmendje dhe ai e mori dhe e shtrëngoi ngadalë në krahë. Betina nuk kundërshtoi, sikur ta kishte kuptuar se kishte nevojë për Ivon, ashtu si edhe ai për të. Ndjeu shtrëngimin e dridhur të tij tek priste të dëgjonte çfarë do t'i thoshte.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe400
ISBN978-99956-86-55-0
RedaktoriRexhep Hida
V. Bot2011
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
PërkthyesiXhimi Lazri