Fjalë të arta të njerëzve të mëdhenj View larger

Fjale te arta te njerezve te medhenj

Grup autorësh BOM0073

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim do të gjeni mençurinë e personaliteteve të mëdha të historisë dhe kulturës botërore të mbledhura si bleta nektarin e luleve nga Arian Puto në një vëllim të vetëm. Botuesi e risjell në treg pasi ka qenë ndër librat më të shitur deri në vitin 2012

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9689992740825
Viti i botimit2002

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages152
ISBN9689992740825
RedaktoriPërgatiti Arian Puto
Viti i botimit2002
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim