PO ! 60 sekrete te vertetuara shkencerisht per te qene me bindes View larger

PO ! 60 sekrete te vertetuara shkencerisht per te qene me bindes

Grup autorësh A-006291

New product

Përshkrim i shkurtër

I konsideruar si një nga librat më të mirë për biznesin, ky botim vjen në shqip për të ndihmuar sipërmarrjen por edhe njerëzit që e duan suksesin në jetë: PO! Ju tregon sesi ndryshimet e vogla në qasjen tuaj mund të kenë një efekt të ndjeshëm dhe të menjëhershëm në suksesin tuaj.

More details

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

More info

Ndryshimet e vogla mund të bëjnë dallim madhor për fuqitë tuaja bindëse

Ju do të dëshironit që kolegët të bien dakord me ju, që fëmijët të bëjnë detyrat e shkollës, që shefi juaj të shohë potencialin tuaj të vërtetë dhe që komshinjtë të mos hedhin më mbeturina. Por, si mund të arrini këto synime?

Duke mësuar shkencën sekrete të bindjes. Bazuar në mbi 70 vite studime të psikologjisë së bindjes dhe i shkruar nga një skuadër shkencëtarësh të bindjes që njihen botërisht dhe që librat e të cilëve janë shitur në mbi 4 milionë kopje. PO përmban me dhjetëra këshilla të cilat nuk do të doni ti humbisni, dhe secila prej tyre është e vërtetuar shkencërisht që do tju shtojë fuqitë bindëse.

Cilën fjalë mund të filloni të përdorni sot për të shtuar me mbi 50% mundësinë që njerëzit të thonë PO?

Në situata konkurruese si për shembull prezantimi i biznesit tuaj apo një intervistë pune, ka shumë gjasë të dilni me sukses nëse shkoni i pari apo i fundit?

Përse njerëzit zgjedhin një Mercedes pasi kanë listuar arsyet përse preferonjë një BMË?

Dhe a duken vërtetë më të bardhë dhëmbët tuaj nëse përdorni pastë dhëmbësh të prodhuar nga një kompani që dhuron për bamirësi?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages272
Shtëpia botueseYES!
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArben Shehu
I ri1