Numrat View larger

Online only

Numrat

Grup autorësh JB0063

New product

Përshkrim i shkurtër

Mëso të shkruash numrat me librin "Shkruaj Fshi Mëso".Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të rishkruash pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme. Ky libër është përgatitur enkas për ju, vogëlushë, që sapo keni nisur të numëroni dhe të shkruani numrat.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 4160 2 5

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages26
ISBN978 9928 4160 2 5
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri