Forum A + P Nr. 11 View larger

Forum A + P Nr. 11

Grup autorësh A-006436

New product

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2227-7994

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Revistë shkencore dhe kulturore nё territoret shqipfolёse pёr fushat e arkitekturёs dhe planifikimit tё territorit. Kjo revistё ёshtё e njohur nga Ministria e Arsimit dhe Shkencёs, Komisioni I Vlerёsimit tё Titujve Akademike dhe ka njё kod ISSN regjistrimi ndёrkombёtar nё Francё. Revista botohet nё gjuhёt shqip e anglisht dhe ka nё pёrmbajtje bllokun e artikujve shkencore, artikujve informative dhe analizave.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages194
ISBN2227-7994
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë