Forum A + P Nr. 7 Shiko më të madhe

Forum A + P Nr. 7

Grup autorësh A-006432

Libër i ri

200 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2227-7994

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Revistë shkencore dhe kulturore në territoret shqipfolëse për fushat e arkitekturës dhe planifikimit të territorit. Aesop meeting
in TIRANA.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe231
ISBN2227-7994
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë