Forum A + P Nr. 2 Shiko më të madhe

Forum A + P Nr. 2

Grup autorësh A-006427

Libër i ri

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2227-7994

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Revistë shkencore dhe kulturore nё territoret shqipfolёse pёr fushat e arkitekturёs dhe planifikimit tё territorit. Dizajni si proces Krijimi. Evoluimi i konceptit mbi hapësirën.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe162
ISBN2227-7994
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë