Dhurata 4 - Shporte festive Balocco 2 & Derrkuci i Krishtlindjeve

Grup autorësh A-007608

New product

Përshkrim i shkurtër

Permes ketij seti, ne synojme qe te bejme bashke librin dhe dhurata te ndryshme ne prag te festave te fundvitit. Prandaj, kemi bere bashke nje shporte festive me librin me te fundit te autores se Harry Potter, J. K. Rowling, “Derrkuci i Krishtlindjes”, duke besuar fort se kjo dhuratë do ta ndeze me teper atmosferen e festave te fundvitit.

This product is no longer in stock

3 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category: