Online only

Set Busulla e orientimit + “Libri i diturise”

IDE0146

New product

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për femijët inteligjentë.

Seti që ju mëson hap pas hapi si të ndërtoni një busull të vërtetë orientimi dhe “Libri i madh i diturisë”  mbushur me fakte të vërteta për të gjitha pyetjet tuaja. 

More details

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dhurata ideale për femijët inteligjentë.

Seti që ju mëson hap pas hapi si të ndërtoni një busull të vërtetë orientimi dhe “Libri i madh i diturisë”  mbushur me fakte të vërteta për të gjitha pyetjet tuaja. 

Një set shkencor me të cilin mund të ndërtoni një busull të vërtetë dhe të zbuloni se si funksionon ky instrument me origjinë kaq antike.

Zbulo se si të orientohesh me yjet gjatë natës dhe sfido shokët e tu me kartat quiz mbi gjeografinë, orientimin dhe kohën.

“Libri i Madh i Diturisë” ka 320 faqe të mbushura me burime themelore për mendjet e reja kureshtare, me njohuri, fakte dhe ilustrime fantastike qe joshin imagjinatën e cdo lexuesi.

(kliko këtu për ta blerë veç librin)