Online only

Set Detektive Clementoni + Libri “Une di”

IDE0145

New product

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjente.

Seti i detektivit të vogël për të zbuluar enigma nëpërmjet një lupe zmadhuese dhe Libri “Unë di” për të ushqyer dijet në të gjitha fushat e jetës.

More details

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dhurata ideale për fëmijët inteligjente.

Seti i detektivit të vogël për të zbuluar enigma nëpërmjet një lupe zmadhuese dhe Libri “Unë di” për të ushqyer dijet në të gjitha fushat e jetës.

Për detektivët e rinj vjen një set shkencor për të eksperimentuar teknikat investigative më moderne si identikiti, zbuluesi i gjurmëve dhe përdorimi i kodeve sekrete.

Në paketim do gjeni edhe dritën ultravioletë për të zbuluar kartmonedhat fallco. Lufto edhe ti krimin si një agjent i vërtetë.

Libri “Unë di” ka 300 faqe të mbushura me fakte, kërshëri, statistika për të zbuluar mrekullitë e botës tonë. Kaq shumë pyetje përgjigjet e të cilave do ti gjeni të gjitha këtu.

(kliko këtu për ta blerë veç librin)