Enciklopedi e ilustruar per femije View larger

Enciklopedi e ilustruar per femije

Grup autorësh BOT0099

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo enciklopedi nuk është dosido, por vjen si një botim i përshtatur me shije, i shoqëruar me imazhe të cilat e nxisin interaktivitetin dhe mendjen e fëmijës për të mësuar më shumë.

488 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001849
Viti i botimit2016

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages92
ISBN9789928001849
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia