Britania ne kohet e reja (shek.XVI-XVII) V. I

Winston S. Churchill FNK0082

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër me dy vëllime burri i shtetit analizon pikërisht kohën e një vendi që e bëri superfuqi Britaninë e Madhe dhe projektimin e të ardhmes së saj si fuqi globale. Për të gjithë ata që duan të njohin këtë vend, "Britania në kohët e reja" është një libër i pashmangshëm

904 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99943-52-18-0
Viti i botimit2007

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages294
ISBN978-99943-52-18-0
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiVullnet Muço