Cmim i reduktuar! Britania ne kohet e reja (shek.XVI-XVII) V. I Shiko më të madhe

Britania ne kohet e reja (shek.XVI-XVII) V. I

Winston S. Churchill FNK0082

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër me dy vëllime burri i shtetit analizon pikërisht kohën e një vendi që e bëri superfuqi Britaninë e Madhe dhe projektimin e të ardhmes së saj si fuqi globale. Për të gjithë ata që duan të njohin këtë vend, "Britania në kohët e reja" është një libër i pashmangshëm

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99943-52-18-0

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe294
ISBN978-99943-52-18-0
RedaktoriRexhep Hida
Viti i Botimit2007
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiVullnet Muço