Britania ne kohet e reja : shek. XVI-XVII V.2

Winston S. Churchill FNK0083

New product

Përshkrim i shkurtër Në këtë libër me dy vëllime burri i shtetit analizon pikërisht kohën e një vendi që e bëri superfuqi Britaninë e Madhe dhe projektimin e të ardhmes së saj si fuqi globale. Për të gjithë ata që duan të njohin këtë vend, "Britania në kohët e reja" është një libër i pashmangshëm

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages286
RedaktoriRexhep Hida
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiVullnet Muço