Studime historike, recensione, publicistike View larger

Studime historike, recensione, publicistike

Nikolle Loka A-000390

New product

Përshkrim i shkurtër

Vëllimi i dytë i studimeve historike të studiuesit Nikoll Loka ku ndër të there, ai paraqet informacione rreth Shqipërisë gjatë periudhës së dilemës midis demokracisë dhe autoritarizmit, Lëvizjes Kombëtare për Shkollën dhe Alfabetin Shqip dhe arsimit të femrave në hapësirën e mentalitetit shqiptare. 

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Hieronimus
ISBN9789951901604
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages358
ISBN9789951901604
RedaktoriEltona Lakuriqi
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë