Reduced price! Nje hark ylberi View larger

Nje hark ylberi

Nikolle Loka NL0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Permbledhje poetike me krijimet me te mira te autorit Nikoll Loka ku ai reflekton mbi jeten dhe arritjet e tij me imazheri te natyres dhe ylberit.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EMAL
ISBN978 9928 04 165 4

539 Lekë

-23%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages207
ISBN978 9928 04 165 4
Shtëpia botueseEMAL
RedaktoriAlbana Alia
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri