Djali që rriti dragonj View larger

Djali që rriti dragonj

Andy Shepherd A-005124

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne rrisim dragonj. Dhe, sa për ta ditur, ata janë një bela shumë më e madhe se kastravecët! Ndotin në trahananë e babit? Të ndjekin macen? I vënë zjarrin furçës së dhëmbëve? Po ju them edhe diçka tjetër. Sytë e tyre si diamant shkëlqejnë kur të shohin. Fryma e tyre e ngrohtë të gudulis veshin. Dhe duhet ta mbani të fshehtë, sepse kush nuk do të donte një dragua?

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272539
Viti i botimit2020

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages235
ISBN9789928272539
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1