Djali qe kendoi me dragonj View larger

Djali qe kendoi me dragonj

Andy Shepherd IA0155

New product

1109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272720

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Këtu në kopshtin e gjyshit kërcet ajri nga magjia. Mes gëmushave të mjedrave dhe bishtajave fluturojnë dragonj.

Dhe kur ngre kokën drejt yjeve e mbyll sytë, shoh formën e rubintë të ndezur të dragoit tim, Qukthit.

Këtu në kopshtin e gjyshit jam pëshpëritësi i dragonjve. Mbrojtësi i dragonjve.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages265
ISBN9789928272720
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 5 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1