Djaloshi qe e beri boten te zhdukej View larger

Djaloshi qe e beri boten te zhdukej

BEN MILLER BAT0428

New product

Përshkrim i shkurtër

Një aventurë jashtë kësaj bote për udhëtimin në kohë, kthesën e fatit dhe vrimat e zeza të mërzitshme

More details

11107 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341785

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Harrisoni bën çmos për të qenë i mirë. Ai nuk vjedh, gjithnjë i ndan gjërat me të motrën dhe kurrë nuk mashtron në lojërat e tavolinës. Por ka një të metë  TË MADHE – nuk mund ta përmbajë zemërimin!

Pra, kur në një festë i japin një vrimë të zezë në vend të një tullumbaceje, Harrisoni shfrytëzon rastin të flakë tutje gjithçka që e zemëron. Por kur fillojnë të zhduken edhe gjërat që ai do, e kupton se nganjëherë duhet të kesh kujdes se çfarë dëshiron…

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages272
ISBN9789928341785
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnes Lekiqi
I ri1