Reduced price! Nata kur takova Babagjyshin e Krishtlindjes View larger

Nata kur takova Babagjyshin e Krishtlindjes

BEN MILLER BAT0427

New product

11090 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341778

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Xheksoni di gjithçka për drerin fluturues, kukudhët dhe punishten e fshehtë në Polin e Veriut. Di që Babagjyshi i Krishtlindjes i shpërndan dhuratat me magji, në të gjitha anët e botës vetëm brenda një nate. Por një gjë nuk e di: si u bë Babagjyshi i Krishtlindjes një Babagjysh Krishtlindjeje?

E gjitha kjo ndryshon kur, një Natë Krishtlindjeje, Xheksoni takohet me Babagjyshin dhe dëgjon historinë e tij të pabesueshme. Ndoshta nuk është ajo që priste Xheksoni, por atëherë asnjë histori e mirë nuk është kurrë…

Vlerësime

“Një kënaqësi e madhe për fëmijët e vegjël dhe të mëdhenj”

Ruth Jones, aktore, shkrimtare dhe komediane

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages304
ISBN9789928341778
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnes Lekiqi
I ri1