Cmim i reduktuar! Kopshti i endrrave Shiko më të madhe

Kopshtari i endrrave

Grup autorësh A-000877

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një himn për librat dhe leximin. Kjo histori i jep krahë fantazisë dhe nxit dashurinë për librat, që zgjat për gjithë jetën.

85 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084828

765 Lekë

-15%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe44
ISBN9789928084828
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArta Marku