Manual i drejtimit te mjetit View larger

Manual i drejtimit te mjetit

Demir Osmani, Shkelqim Gruda A-004076

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte nje tekst per te gjithe individet qe duan te marrin nje leje drejtimi te kategorise A1, A2, B1, B dhe BE. Ky botim reflekton te gjitha ndryshimet ligjore qe jane bere ne Republiken e Shqiperise per transportin rrugor dhe drejtimin e mjeteve motorike.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

AlbPaper
ISBN9789928051028

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages243
ISBN9789928051028
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri