Reduced price! Kuzhina Shqiptare, 600 receta tradicionale View larger

Kuzhina Shqiptare, 600 receta tradicionale

Haki Beluli TO0208

New product

Përshkrim i shkurtër

Qëllimi i përpilimit të këtij libri është që të njohë dhe të rrisë më mirë nivelin e përgatitjen e amvisave në familje për gatimet e gjellëve në gamë sa më të gjerë.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994316434
Viti i botimit2010

600 Lekë

-25%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Këtu amvisat do të gjejnë jo vetëm mënyrat e gatimit në kuzhinë, të gjellëve me mish, me peshk, sallata të ndryshme, supa, shpendë etj., por edhe për të përgatitur një banket për miqtë e familjes si dhe mjaft asortimente të tjera në fushën e pastiçerisë, të zaireve të ndryshme si reçelra e shumë të tjerë.
Në këtë libër do të gjeni rreth 600 receta tradicionale të cilat janë të lehta për t’u përgatitur nga të gjithë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages376
ISBN9789994316434
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri