Antipasta View larger

Antipasta

Akademia Barilla IA0010

New product

Përshkrim i shkurtër

40 receta antipastash të zgjedhura nga Academia Barilla, frymëzuar nga tradita italiane: pjata tradicionale, variante të krijuara duke u bazuar në klasiket dhe risi, që vijnë si një prelud i shkëlqyer i një vakti të mirë.

482 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128614

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages94
ISBN9789928128614
Shtëpia botueseIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi