Reduced price! Risotto, Supa & Minestre View larger

Risotto, Supa & Minestre

Akademia Barilla IA0015

New product

Përshkrim i shkurtër

40 receta risotto dhe supash të zgjedhura nga Academia Barilla: më të mirat e traditës italiane, përmes një udhëtimi kulinar tërheqës mes specialiteteve të shijshme me origjinë nga fshati dhe atyre klasike.

473 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128584

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages94
ISBN9789928128584
Shtëpia botueseIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi