Salca, Konserva & Likere View larger

Salca, Konserva & Likere

Akademia Barilla IA0020

New product

Përshkrim i shkurtër

40 receta salcash, konservash dhe likernash të zgjedhura nga Academia Barilla për të shijuar të gjitha “shijet e shtëpisë” tipike të kuzhinës italiane: thesare të vogla që shoqërojnë për mrekulli pjatat dhe e bëjnë tavolinën festive.

489 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128591

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages94
ISBN9789928128591
Shtëpia botueseIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi