Fletore pune ne ndihme te femijeve me aftesi te kufizuar View larger

Fletore pune ne ndihme te femijeve me aftesi te kufizuar

Maliq Bregu A-005954

New product

Përshkrim i shkurtër

Në ndihmë të fëmijëve me aftësi të kufizuar, të mësuesve dhe prindërve që punojnë me ta

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928307355
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages184
ISBN9789928307355
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1