Reduced price! Kontorno View larger

Kontorno

Akademia Barilla IA0018

New product

Përshkrim i shkurtër

40 receta të shijshme kontornosh të kuzhinës italiane të zgjedhura nga Academia Barilla: një udhëtim përmes shijesh, ngjyrash, aromash tipike për Italinë, mes pjatash të pasura dhe recetash që përgatiten lehtë.

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128638

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages94
ISBN9789928128638
Shtëpia botueseIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi